in

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriuje darbą pradeda A. Valantinas

„Tai naujas iššūkis, didžiulis įpareigojimas ir atsakomybė. Manau, kad mano įvairiapusė darbo ir gyvenimiška patirtis bei ankstesnis darbas visų pakopų teismuose, tai – tas bagažas, kuris įgalins tapti pilnaverčiu LAT teisėju ir prisidėti prie teismų praktikos formavimo ir vystymo“, – teigė A. Valantinas. 

Valantinasteisės srityje dirba daugiau nei 36-erius metus, ne vienerius metus dirbo prokuratūros sistemoje (stažuotoju, tardytoju, prokuroru), 1994 metais pradėjo teisėjo karjerą. Nuo 1999 iki 2000 metų A. Valantinas vadovavo tuometiniam Teismų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, o 2000 m. sugrįžo į teismų sistemą. 2005–2010 metais A. Valantinas dirbo Lietuvos Respublikos generaliniu prokuroru, o 2010 m. sugrįžo dirbti į Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą ir tęsė teisėjo karjerą.“ 

Tiek Nacionalinė teismų administracija, tiek A. Valantinas pamiršo paminėti, kad jis neteko Generalinio prokuroro pareigų dėl aplaidaus pedofilijos bylos tyrimo, tačiau tai jam nesutrukdė kilti karjeros laiptais ir pasiekti Aukščiausiąjį Teismą. 

Kaip vertinate straipsnį?

Dujų kaina kils iki 50 procentų

Ž. Pavilionį atstatydinti iš URK pirmininko pareigų nepavyko